ScreenFlow

ScreenFlow dla Mac

Domowe studio ekranowe

ScreenFlow toy program do nagrywania i edycji screencastów. Pozwala przygotować internetowe samouczki i filmy szkoleniowe.ScreenFlow umożliwia nagrywanie tego co dzieje się na ekranie komputera lub obrazu z kamery internetowej. Rejestracja obrazu...Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ciekawe efekty
  • Nagrywanie z iSight

Wady

  • Niezbyt intuicyjna obsługa
  • Brak możliwości montowania materiału
  • Brak zaawansowanych funkcji

Dobry
7

ScreenFlow toy program do nagrywania i edycji screencastów. Pozwala przygotować internetowe samouczki i filmy szkoleniowe.

ScreenFlow umożliwia nagrywanie tego co dzieje się na ekranie komputera lub obrazu z kamery internetowej. Rejestracja obrazu rozpoczyna się kilka sekund po uruchomieniu programu, natomiast aby ją zakończyć, należy nacisnąć odpowiedni skrót klawiaturowy lub wybrać odpowiednią opcję z menu programu. ScreenFlow może rejestrować również obraz z kamery iSight, kliknięcia myszy oraz pisanie na klawiaturze. Do gotowego nagrania można dodać efekty.

ScreenFlow pozwala na dodanie wielu efektów przydatnych przy tworzeniu screencastów. Dostępne jest powiększanie kursora myszy, podświetlanie kliknięć i przybliżanie aktywnego regionu ekranu. Niestety program pozwala jedynie na bardzo podstawową edycję samego nagranego materiału. Nie można go odpowiednio przyciąć, ani zmontować.

ScreenFlow, dzięki ciekawym efektom pozwala tworzyć interesujące screencasty. Niestety brak zaawansowanych opcji edycji uniemożliwia korygowanie błędów popełnionych w trakcie nagrywania.

Eksport bezpośrednio do serwisu YouTube Nowe przejścia 2D i 3D Rozszerzone możliwości edycji audio

Zmiany

  • Eksport bezpośrednio do serwisu YouTube Nowe przejścia 2D i 3D Rozszerzone możliwości edycji audio

Najczęściej pobierane Streaming wideo na mac

ScreenFlow

Download

ScreenFlow 8 dla Mac

Opinie użytkowników o ScreenFlow

Explore apps

×